П'ятниця, 05 Березень 2021


У групі «Рівненщина політична», що в соціальній мережі Фейсбук рівняни висловлюють ініціативу скинутися по пару гривень для місцевого «активіста» та «журналіста» Олександра Лащука, аби той написав хоча б один не «джинсовий» матеріал для ЗМІ. 

Подейкують, що колишній депутат міськради Олександр Лащук нині заробляє тим, що пише на замовлення різних політиків та забудовників матеріали проти їхніх конкурентів. Окрему плату, кажуть бере за виступи під час сесій Рівненської міської ради. 

У Рівненщині політичній де обговорюється його останній, явно замовний матеріал Олександр Безощук запропонував «купити» Олександра Лащука.  

«Так давайте скинемось по пару гривників і поюзаємо його)))», - написав Олександр Безощук.

Рівняни підтримали таку ініціативу, адже це може бути єдиний варіант коли Олександр Лащук міг би написати правдивий матеріал.

«Ну цікаво було б, щоб він хоч раз правду написав», - підтримав Безощука відомий рівненський MC та ді-джей Micik Gonibez.

Далі ще більше: 

«А бо ні…Заплатить нормально, щоб він про себе правду написав», - запропонував Micik Gonibez.

Загалом рівняни цілком схвально сприйняли пропозицію «купити» Лащука та примусити його нарешті перестати писати матеріали на замовлення політиків та не добропорядних забудовників…

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.