П'ятниця, 14 Серпень 2020


Депутат Рівненської міської ради від БПП Олександр Чубай започаткував ініціативу “Чаювання з депутатом” суть якої полягає в тому, що відбувається тісніше знайомство між обранцем та мешканцями округу, розглядаються їх потреби, а також розвиваються прості людські відносини.

“Депутату треба бути ближче до людей. Як я можу допомогти, якщо буду постійно зайнятий?
Ісус Христос, постійно йшов до нужденних і намагався стати відповіддю на нужди людей. Отож, і мені хочеться хоч краплинку проявити любові до людей, порівняно з тою, що Бог проявляє до нас”, – розповів Олександр Чубай.

Під час перших зустрічей на окрузі було з’ясовано кілька проблемних питань, які потребують вирішення, зокрема поточний ремонт покрівлі і ринви, а також зясувати хто є власником нежитлових приміщень у багатоповерховому будинку по вулиці Гагаріна,75 в Рівному.

“Я щасливий, що ми стаємо ще ближче до людей. Адже місія депутата – служити громаді, яка його вибрала”, – зазначив міський обранець.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.