Понеділок, 03 Серпень 2020


Депутати фракції «БПП «Солідарність» – найефективніші серед усіх фракцій Рівненської міської ради. Такі результати дослідження Громадянської мережі ОПОРА в рамках Громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад».

За підсумками  кампанії сім депутатів від БПП (Олексій Муляренко, Сергій Васильчук, Богдан Гапяк, Андрій Кузьмич, Людмила Туровська, Олександр Чубай та Анатолій Чугуєвець) отримали найвищу кількість балів – «4», що є найкращим результатом в підсумковому заліку, адже оцінку «5» не одержав жоден з депутатів Рівненської міської ради. Ще одному депутату від БПП (Тамара Тимощук) присвоєно оцінку «3». 

«Те, що нас названо найефективнішою фракцією в міськраді не є випадковістю. Адже кожен наш депутат проявляє максимальну активність у співпраці з громадою. Крім того, депутати фракції постійно звітують перед виборцями та здійснюють їх прийом, вирішують проблемні питання своїх округів. І нам дуже приємно, що результати нашої роботи бачать під час атестації й відзначають це», - розповів керівник фракції «БПП «Солідарність» в Рівнераді Богдан Гапяк. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.