П'ятниця, 14 Серпень 2020


Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко, який знаходиться на Cході країни, ознайомився з відновленням життєдіяльності міст, звільнених від бойовиків українськими військовими.

На брифінгу в Ізюмі (Харківська область) Г.Зубко заявив, що протягом 5-6 днів планується відновити подачу води з каналу «Сіверський Донець» в Донецьк та інші міста, які зараз практично беруть воду з резервних водосховищ. «Зараз в канал «Сіверський Донець» вже закачано біля 800-900 тисяч кубометрів води», - повідомив він.

Крім того, Г.Зубко проінформував, що відновлюється здійснення соціальних виплат. «Поки не відновлено виплати у Донецьку та Сніжному. У решті районів пенсії та виплати будуть здійснюватися завдяки координації роботи казначейства та відділень Ощадбанку, який взяв на себе роботу з виплат, перш за все, пенсій», - сказав він.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.