Вівторок, 21 Вересень 2021


Народному депутату від «УДАРу» Оксані Продан та іншим українським та польським політикам і консулу України відмовлено у зустрічі з українською льотчицею Надією Савченко, яка перебуває в СІЗО у Воронежі.

За словами Оксани Продан, керівництво слідчого ізолятора відмову надати право на зустріч мотивувало тим, що слідчий не надав відповідного дозволу на запит консула. Вона зауважила, що політики намагалися зустрітися з Савченко, щоб дізнатися чи дотримуються права української громадянки, яка була викрадена на території України і силоміць доставлена до Росії. «Нас не тільки не впустили до Надії, а і не дозволили знаходитися біля СІЗО після зустрічі з його керівництвом», - додала народний депутат.

Оксана Продан передала адвокатом Надії листи від її мами та Президента України Петра Порошенка. Вона зауважила, що листи були передані українській льотчиці і вона написала відповідь на них.

«УДАР» висловлює обурення діями російської влади, яка силоміць утримує громадянку України, порушуючи всі норми міжнародного права. "Ми вимагаємо від Росії дотримуватися міжнародного законодавства і негайно звільнити Надію Савченко та дати їй можливість повернутися до України», - наголошують в партії.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.