Неділя, 18 Квітень 2021


У суботу, 9 серпня о 12:00 годині закликаємо усіх, хто прагне очистити владу від корупціонерів, сепаратистів та зрадників - приїхати в Київ до стін Верховної Ради, щоб приєднатися до загальнонаціональної акції на підтримку законопроекту «Про очищення влади».

Законопроект «Про очищення влади» вже зареєстрований в Парламенті і може бути проголосований. Він передбачає, що суди, прокуратура, СБУ, міліція та державна служба мають бути реформовані за стандартами Євросоюзу, внаслідок чого їхня чисельність має бути різко скорочена, а зарплати – збільшені.

Ухвалення цього законопроекту позбавить права працювати у владі посадовців, які:

·  не можуть пояснити походження свого майна, чи майна своїх родин;

·  словами чи діями підтримували зазіхання на нашу територіальну цілісність;

·  під час Майдану були начальниками і не написали заяву про звільнення;

·  які є вихідцями з КДБ або очолювали компартійні та комсомольські організації.

Набрати нових суддів, прокурорів, міліціонерів, чиновників, на заміну звільненим -відповідно до законопроекту, пропонується виключно через відкриті конкурси.

«Ухвалити законопроект «Про очищення влади» необхідно цим складом Верховної Ради і до початку виборів. Адже, як вчить досвід – після виборів отримати щось від депутатів значно проблематичніше ніж до них. Тому, потрібно вже зараз продемонструвати депутатам – що очищення влади – це воля народу!», - зазначив голова Громадського люстраційного комітету, член Ради партії «ВОЛЯ» Єгор Соболєв.

Закликаємо всіх, хто не на фронті, зібратися для боротьби із внутрішнім ворогом – в суботу, 9 серпня, о 12:00, під стінами Парламенту.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.