Четвер, 28 Січень 2021


За результатами перевірок люстраційних комісій з лав партії «Батьківщина» виключено понад 700 депутатів різних рівнів, загалом кількість люстрованих членів партії сягнула понад 1,5 тисячі осіб.

Про це повідомив Перший заступник голови Центрального штабу «Батьківщини» Іван Кириленко.

Він розповів, що люстраційні комісії діють в усіх областях, крім поки що Донецької та Луганської.

«Наразі під люстрацію потрапили 1519 партійців, серед яких – 726 депутатів рад різних рівнів. За підсумками перевірок їх звільнено з лав партії і фракцій ВО «Батьківщина» в місцевих радах. Внутрішньопартійну люстрацію буде продовжено далі», - повідомив Іван Кириленко.

Внутрішньопартійна люстрація відбувається в рамках програми «Батьківщина починається з тебе». Наступним етапом після люстрації всередині партії стане люстрація у владних структурах за ознаками корупції та співпраці з режимом Януковича.

«Найвищий запит суспільства після Революції гідності – це радикальне очищення влади від корупціонерів, зрадників, пристосуванців. На жаль, цей запит досі не реалізований. Тому «Батьківщина» бере на себе зобов’язання не лише ініціювати, а й довести до логічного завершення люстрацію в країні. Очищення завжди треба починати з себе. Через це процес люстрації ми починаємо з партії «Батьківщина», - підкреслив Іван Кириленко.

Він також повідомив, що до люстрації партія активно долучає громадські організації та простих громадян. Аргументовану інформацію про можливих кандидатів на люстрацію можна надавати за номерами «гарячих ліній», що відкриті при обласних осередках у кожному регіоні.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.