Четвер, 28 Травень 2020


На засіданні Уряду було прийнято рішення виділити кошти в сумі 99 267,0 тис. гривень з розрахунку по 609,0 тис. гривень на кожного загиблого з резервного фонду Державного бюджету для виплати одноразової грошової допомоги членам сімей військовослужбовців, загиблих при виконанні ними обов'язків військової служби . Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку. 

Відповідно до статті 16 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», військовослужбовці при виконанні ними обов'язків військової служби мають право на гарантовану державну виплату у вигляді одноразової грошової допомоги у разі загибелі в розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму, що на сьогодні становить 609 тис. гривень. 

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів для виплати одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців» був підготовлений Мінекономрозвитку і погоджений з Мінфіном, Мін'юстом, Міноборони, СБУ, Адміністрацією Держприкордонслужби та ГУР Міноборони.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.