Неділя, 27 Вересень 2020


11 серпня о 9:45 активісти прийдуть під будівлю комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського 18) та зустрінуть народних обранців брязкотом монет в пластикових пляшках. Таким чином учасники акції продемонструють депутатам їхню справжню мотивацію до збереження діючого виборчого законодавства. Активісти вимагатимуть прийняти новий виборчий закон з відкритими регіональними списками протягом цього пленарного тижня.

Експерти з виборчого законодавства Реанімаційного Пакету Реформ зазначають, що проведення дочасних виборів за діючим виборчим законодавством не зможе дати якісного оновлення Парламенту. Саме пропорційна виборча система з відкритими регіональними списками дозволить виборцям, а не партійним функціонерам, впливати на формування складу Верховної Ради. 

Окрім відкритих регіональних списків активісти також вимагають ряд змін до виборчого закону. Зокрема:

- зниження прохідного бар’єру до 3%;

- прозорого фінансування виборчих кампаній;

- невідворотності покарання за злочини проти виборчих прав.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.