Четвер, 05 Серпень 2021


З середини травня до середини серпня до Криму приїхали відпочивати приблизно 1,35 млн росіян - такі дані наводить РБК на основі даних, отриманих у організацій, які фіксують обсяги транспортних потоків з Росії до Криму. 

Офіційні оцінки вище: "міністр" курортів і туризму Криму Олена Юрченко в четвер повідомила, що з початку року на півострові відпочили близько 2 млн росіян, а всього - 2,3 млн осіб (0,3 млн - українці і кримські діти, яких відправляли в кримські ж табори здравниці). Радник тимчасово виконуючого обов'язки глави республіки Рустам Теміргалієв прогнозував в кінці липня, що загальне число відпочиваючих в Криму в 2014 році не перевищить 3 млн. 

Петербург підводить підсумки високого сезону: завантаження готелів впала на 10-40% Це менше, ніж у минулі роки: за даними міністерства курортів і туризму Криму, минулого року відпочивати на півострів приїхали 5890000 туристів, у тому числі приблизно 2 млн - з Росії. При цьому в українській пресі минулий курортний рік у Криму називали провальним - планувалося, що число туристів перевищить 6 млн чоловік. Таким чином, Крим недорахується в цьому році як мінімум половини туристів. 

Голова правління Асоціації малих готелів Криму Валентина Марнопольська розповіла, що завантаження кримських міні-готелів в цьому сезоні - на 30-40% нижче, ніж роком раніше. 

Про те, що анексія Криму може зірвати туристичний сезон, заговорили відразу після російської окупації. Наприкінці квітня Володимир Путін пообіцяв, що Криму допоможуть російські держкомпанії - направлять туди своїх співробітників на відпочинок. Такий намір заявляли в квітні представники "Роснефти", "Транснефти", "РусГідро", "Газпрому", "Росатому". 

Даних про точну кількість туристів, вивезених до Криму російськими держкомпаніями, немає. Так, "Росатом" в нинішньому році так і не відправив співробітників у Крим. В "РусГідро" корпоративної програмою санаторно-курортного лікування в Криму скористалися близько 350 працівників і членів їх сімей. 

За попередніми підрахунками "міністерства" курортів і туризму Криму, туристи, відпочилі на півострові з початку року, витратили сукупно близько 60 млрд рублів. Виходячи з оцінки турпотоку в 2,3 млн осіб, середньостатистичному відпочиваючому поїздка до Криму обійшлася в 26 тисяч рублів. Загальна виручка туристичного сезону-2014 у Криму може скласти 78 млрд рублів, що на 82 млрд менше, ніж торік.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.