П'ятниця, 10 Квітень 2020


9 вересня у Львові відбудеться дискусія на тему: «Чи можливий єдиний інформпростір Західної України?». Участь в дискусії візьмуть публіцист із Києва Микола Рябчук, керівник магістерської програми з журналістики Українського католицького університету Ігор Балинський, редактор інформаційного сервісу strichka.com із Червнівців Святослав Вишинський, голова ГО "Європейська галицька асамблея" зі Львову Володимир Павлів, редактор Івано-Франківського сайту "Острів Галичина" Андрій Микитин та телеведучий каналу ZIK Остап Дроздов.

Метою дискусії є обговорення нинішнього стану інформаційного простору в областях західного регіону України (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька), а також перспектив створення єдиного інформаційного простору Західної України.

Нині інформпростір цих областей є «вертикальним»: до 80% повідомлень в стрічках інтернет-ЗМІ цих регіонів складають новини з київських інформаційних агенцій, при цьому новини з сусідніх областей майже відсутні. Чи є шанс і потреба змінити ситуацію? Чи є в областях Західної України потенційний попит на інформацію з сусідніх областей і регіону в цілому? Чи можливий єдиний інформпростір Західної України?
 
Ці проблеми заплановано обговорити з редакторами та журналістами ЗМІ Західної України, публіцистами, політологами, науковцями, громадськими діячами. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.