Середа, 27 Січень 2021


Реформи треба прописувати не під людину, а під конкретні цілі. Про це в ефірі 5 каналу заявила народний депутат VII скликання від «УДАРу» Оксана Продан.

Коментуючи перебіг коаліційних переговорів, народний депутат зазначила, що наголос робиться на напрямках реформування країни, зокрема і в економічній сфері, а не на виконавцях.

"Йдеться не про те, що ми обираємо людину, яка буде займатись тим чи іншим міністерством, і даємо їй робити, що вона хоче, а про те, що ми визначаємо принципи формування коаліції і призначаємо міністра для виконання конкретних завдань. Тобто політику визначає не міністр, а Верховна Рада», - зазначила вона.

Депутат також підкреслила, що в преамбулі коаліційної угоди «чорним по білому» зазначено, що майбутній уряд формуватиметься без урахування партійних квот. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.