П'ятниця, 26 Лютий 2021


Президент України Петро Порошенко разом з Головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом та Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком провів зустріч з керівництвом фракцій коаліції. Глава держави наголосив на необхідності прийняття Державного бюджету України на 2015 рік у найближчі дні.

На початку зустрічі Глава держави наголосив на тому, що зараз для України настав визначальний час – «час дати відповідь на серйозні виклики, які стоять сьогодні перед державою: збереження суверенітету, територіальної цілісності, незалежності та забезпечення оборони держави". «Для цього нам потрібен бюджет і гроші. Потрібно негайно зробити все для успішного затвердження Бюджету 2015 року», – сказав Президент України.

Президент також закликав прийняти законопроекти, які дозволять створити справедливу судову систему. Відповідний проект "Про забезпечення права на справедливий суд" Петро Порошенко вже вніс на розгляд Верховної Ради. Цей законопроект передбачає переатестацію суддів, їхнє конкурсне призначення, додатковий контроль за їхнім майновим станом та посилення дисциплінарної відповідальності.

Глава держави також наголосив на необхідності прийняття змін до Закону про прокуратуру. «Потрібна свіжа кров, необхідні люди, не пов'язані багатолітньою круговою порукою, тобто реальне кадрове оновлення», – сказав Президент.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.