Понеділок, 25 Січень 2021


Сьогодні, 29 січня о 4.22 ранку, Верховна Рада прийняла закон про Державний бюджет України на 2015 рік. За закон проголосували 233 народних депутатів парламентської коаліції. Після закінчення засідання, яке тривало понад  18 годин, лідер фракції Партії «Блок Петра Порошенко» поділився своїми враженнями з журналістами.

«Відчуття того, що ми приймемо бюджет, було у мене вже два дні. Вчора і сьогодні почав реалізовуватися той процес, якого я прагнув з моменту обрання Уряду: міністри разом з парламентською коаліцією нарешті почали працювати над предметними поправками. У неділю на третьому поверсі парламенту, в залі засідань, працювало близько 30 людей – міністрів, депутатів, радників. Це був один колектив. В той момент я відчув, що все буде гаразд і сьогодні буде результат», – сказав Юрій Луценко.

«Якщо підбивати підсумок, то звичайно, прийняті закони потребують доопрацювання. Я не сумніваюся, що багато речей є не доопрацьовані в силу того, що Уряд працює тільки кілька тижнів. Процедура не була дотримана через цю обставину. Але я можу сказати, що сьогодні ми дали три серйозні сигнали: в Україні є коаліція, ця коаліція здатна проводити реформи, ці реформи проводяться не за рахунок людей, а за рахунок олігархічних кіл. Ці сигнали сьогодні були дуже важливими і я боровся за них до останнього. Я дуже щасливий, що у нас це вийшло», – наголосив лідер фракції.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.