Вівторок, 21 Вересень 2021


Під час робочого візиту до Франції Президент України зустрівся з представниками української діаспори. Петро Порошенко подякував їм за активну позицію та підтримку України, а також за солідарність зі своєю Батьківщиною.

«Сьогодні я вперше відчув, наскільки близькі українці і французи. Це дуже важливо розуміти. Я був зворушений прийомом французького Президента і звичайних французів, які сьогодні виділяли Україну і дякували саме за нашу солідарність», — наголосив Глава держави.

Президент Репрезентативного комітету українців Франції Наталка Пастернак відзначила важливість перебування Президента України в цей день у Парижі. Вона також виділила важливу роль Франції у Європейському Союзі: «Це ключова держава в Євросоюзі, і дуже важливо, що Україна має тут свій голос».

Коментуючи сьогоднішній Марш єдності, Президент України зауважив, що «тільки через єдність і солідарність ми можемо перемогти тероризм. Немає більш важливого завданя зараз, ніж захистити Україну, захистити Францію, захисти світ», — сказав Глава держави.

Президент пообіцяв і надалі всіляко сприяти й підтримувати українську громаду у Франції.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.