Четвер, 09 Липня 2020


Після скасування Президентом та Кабінетом Міністрів численних пільг та преференцій мешканцям елітних селищ Конча-Заспа та Пуща-Водиця всі охочі можуть подати заявки на проживання в державних дачах. «За перший місяць відкритого доступу в Конча–Заспу уже заселилось 12 звичайних родин, низку заяв охочих розглядаємо», — зазначає Керівник державного Управління справами Сергій Березенко.

За його словами, для того, щоб державні дачі не утримувались за рахунок платників податків, з 1 січня 2015 року вступили в силу нові тарифи, які покривають витрати на утримання і обслуговування зазначених будівель. «Сьогодні спостерігаю тенденцію, що в минулому «привілейовані» чиновники, які звикли платити за пільговими тарифами, отримавши в січні квитанції, виїжджають з державних дач. І це дає можливість платоспроможним українцям заїхати в пансіонати чи будинки відпочинку Пуща-Водиці чи Конча-Заспи», — повідомив Сергій Березенко.

Керівник Державного управління наголосив, що заявку на проживання можна подати за контактами вказаними на сайті ДУС. «Сьогодні в Пущі-Водиці вільні 27 номерів в пансіонаті, середня вартість яких 4500 грн, та 5 будиночків, Конча-Заспа може прийняти 30 родин», —зазначив Сергій Березенко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.