Вівторок, 27 Жовтень 2020


Сьогодні, на засіданні комітету з протидії корупції, народний депутат Сергій Лещенко аргументовано з відеодоказами довів факт кнопкодавства в момент голосування за бюджет. Фальсифікація була здійснена представниками БПП і НФ. Всього доведено, що сім голосів депутатів, які були відсутні в залі ВР 29 грудня 2014, були віддані за Бюджет-2015.

А депутат Юрій Дерев'янко привів факт фальсифікації в самому бюджету. Замість того, щоб трансфертні ціни визначали міжнародні біржі, в текст бюджету внесли формулювання з якої пропало слово міжнародні! А це призведе до втрат надходжень до бюджету до 10 мільярдів гривень. Ці гроші тепер можуть перетекти в кишеню олігархів.

Щоб припинити це і зафіксувати факт фальсифікації, як голосування так і самого бюджету під час засідання комітету було прийнято рішення звернутися до Генпрокуратури та СБУ для розслідування даних злочинів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.