Вівторок, 19 Жовтень 2021


Європейський суд своїм рішенням за другою скаргою Юлії Тимошенко підтвердив, що  так звана «газова справа» проти неї була політично вмотивованою. 

У  своїй скарзі лідер Партії «Батьківщина» ставила питання про політичні мотиви її ув’язнення, про відсутність будь-яких підстав для її кримінального переслідування. Також у скарзі йшлося про порушення низки інших основоположних статей Європейської конвенції з прав людини.

Рішення Європейського суду з прав людини було оприлюднено 22 січня 2015 року. У ньому вказано на наявність фундаментальних порушень статті 6 Європейської конвенції з прав людини в частині переслідування невинної особи, а також визнано обґрунтованою скаргу захисту Юлії Тимошенко щодо порушення її права на чесний та справедливий суд, застосування режимом Януковича щодо неї незаконного покарання, порушення статей Конвенції про заборону тортур, про повагу до приватного життя, про свободу слова.

 - У справі, яку було сфабриковано за особистою вказівкою Януковича, поставлено крапку, - прокоментував голова Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» Микола Кучерук. – Європейський суд  підтвердив, що Юлія Тимошенко була засуджена без будь-яких підстав, що також підтверджує висновок Верховного суду України в газовій справі.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини припинив розгляд другої скарги Юлії Тимошенко до України щодо її незаконного кримінального переслідування через газові контракти. Відповідне рішення було ухвалене 16 грудня 2014 року.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.