Четвер, 13 Серпень 2020


Завтра, 24 лютого, в Рівненській обласній раді відбудеться зустріч народних депутатів України від Рівненської області, голови обласної ради Михайла Кириллова та активу РОГО «Кредитний майдан». Початок о 12.00, каб.301.

Під час зустрічі валютні позичальники нададуть народним депутатам підготовлений РОГО «Кредитний Майдан» законопроект «Про реструктуризацію кредитних зобов’язань з іноземної валюти в гривню». Його проситимуть внести на розгляд Верховної Ради України. 

– Лише в нашій організації налічується близько 350 осіб, які з дня на день можуть залишитися без даху над головою. При нинішньому курсі національної валюти ми не просто в скрутному становищі, ми – у безвиході. Завтра нарешті зустрінемося з нардепами, яких делегували у Верховну Раду. Для нас надзвичайно важливо знати і розуміти, чиї інтереси вони захищають: виборців чи банків. Головне – це конструктив, тому завтра шукатимемо діалогу, щоб знайти шляхи і методи мінімізації негативних наслідків інфляції, – поділився очікуваннями від зустрічі голова РОГО «Кредитний Майдан» Євген Жуков. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.