Понеділок, 03 Серпень 2020


Протитанкова артилерійська батарея, де командиром капітан Антон Логвінов, відповідно до Мінських домовленостей зайняла нові позиції на відстані близько 25 кілометрів від лінії розмежування. 

Ще донедавна цей підрозділ виконував бойові завдання на Маріупольському, а потім на Дебальцівському напрямках. Протитанкісти утримували найважчі рубежі та знищили чимало ворожої техніки. Капітан Антон Логвінов розповів, що його «Рапіри», 100-мм протитанкові гармати, протистояли не лише «броні», а й знищували «кочуючі» міномети. 

Міномети на базі мікроавтобусів чи вантажівок противник використовує для ведення так званого турбуйочого вогню, що дуже дошкуляє нашим хлопцям на передовій. Таку мобільну групу важко уразити, адже вона швидко змінює позицію. Ми з хлопцями розробили свою тактику, вираховували дії ворожої обслуги та «били» по них на ураження, - розповів командир батареї.

За це проросійські найманці не полишали спроб знищити наших артилеристів. За бійцями капітана Антона Логвінова «полювала» жінка-снайпер, яку  артилеристи називала «Відьмою». А наші воїни також не полишали спроб уразити схованку бойовика, і одного дня її гвинтівка все ж замовкла. Бійцям так і не вдалося дізнатися - поцілили вони, чи просто «Відьму» перекинули на іншу ділянку. 

У протистоянні з бойовиками наші протитанкісти вийшли без втрат. Зараз навіть на нових позиціях вони продовжують аналізувати проведені бої, обдумувати тактику боротьби з агресором та відшліфовувати майстерність. Адже артилеристи вірять, що їхні «Рапіри» є «бронебійним» аргументом на користь мирного вирішення конфлікту.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.