Понеділок, 06 Грудень 2021


Волонтерське об'єднання Медіа-ініціатива «Допомога вимушеним переселенцям» висловлює подяку київському Дитячо-юнацькому центру спортивних єдиноборств «Муромець-1999», який вже не вперше збирає допомогу для переселенців з Луганської та Донецької областей.

Разом з батьками та викладачами вихованці «Муромця-1999» зібрали іграшки, одяг, книги та канцтовари для маленьких і юних жителів сходу України, які через війну опинилися далеко від дому. Всі речі, передані спортсменами в Медіа-ініціативу, будуть передані сім'ям, які сьогодні найбільше потребують допомоги.

Медіа-ініціатива дякує за допомогу ДЮЦСЕ «Муромець-1999». А також запрошує взяти участь у благодійному проекті «Допомога вимушеним переселенцям» всіх небайдужих людей. Передати будь-яку допомогу для дітей і дорослих зі сходу можна через «Нову пошту» (НП №73, тел. (099) 481 23 62, Валерія Фоменка), або ж через волонтерів по Києву (під'їдуть в будь-яку точку міста за попереднім дзвінком).

Більше інформації про благодійний проект Медіа-ініціативи можна знайти на сайті helpvostok.com.ua

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.