Неділя, 05 Липня 2020


За підсумками переговорів у Києві Президента України Петра Порошенка та Президента Болгарії Росена Плевнелієва досягнуто низку домовленостей про реалізацію конкретних спільних проектів.

Особливу увагу під час переговорів було приділено обговоренню ініціативи Президента Порошенка щодо будівництва якісної дороги, що з’єднає Одесу, Болград і Рені та створить транзитний коридор у напрямку Румунії.

«Ми домовились про те, що проведемо переговори, і за допомогою наших болгарських і румунських партнерів нам вдасться залучити на цей проект кошти Європейського Союзу, Болгарії, Румунії. Але справа не лише у коштах, ця дорога має стати символом нашої дружби», – наголосив Президент.

Глава держави повідомив, що дав доручення підготувати проект змін до Державного бюджету. «Внаслідок рішучих дій з наведення порядку на митниці ми зможемо збільшити надходження до Державного бюджету, і частину з них буде спрямовано на будівництво дороги, як фінансування з українського боку», – сказав Президент.

Сторони домовились про візит до Болгарії Міністра інфраструктури України для обговорення зі своїм болгарським колегою спільної програми будівництва доріг та інфраструктурних об’єктів, в тому числі – на півдні України. Крім цього, досягнуто домовленість про візити в Україну найближчим часом Міністра енергетики та Міністра туризму Болгарії.

У присутності президентів було підписано Протокол про співробітництво і обмін між Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки Болгарії, які забезпечать можливість щорічного обміну студентами, аспірантами і стажистами для навчання і науково-дослідної роботи в Україні та Республіці Болгарія.

Джерело: Громадська регіональна інформаційна мережа

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.