Неділя, 05 Квітень 2020


Спрощується форма документів, які подаються представниками  бізнесу до реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції Міністерством юстиції України розпочато процес спрощення форм, які  подаються представниками бізнесу та громадянами до реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції.

Зокрема, першою зміною стало прийняття Міністерством юстиції України наказу від 17 червня 2015 року № 992/5 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 14 жовтня 2011 року № 3178/5», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 червня 2015 року за  №725/27170, який набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного  опублікування (тобто 11 липня 2015 року).

Даним наказом викладено в новій редакції форми реєстраційних карток 1,2,4,8,16 відповідно до яких надається можливість:

подавати відомості про відсутність у юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного  власника (контролера) її учасника (засновника), якщо учасник (засновник) –юридична особа (форми 1, 2, 4 та 16);

не заповнювати і не подавати окремі сторінки реєстраційної картки форми 4, у яких відсутні поля, що необхідно заповнити для внесення  відповідних змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (форма 4);

друкувати реєстраційну картку форми 4 на одному або двох боках аркуша (форма 4);

подавати відомості про належність не закритих відокремлених підрозділів юридичних осіб, що припиняються в результаті злиття, приєднання, поділу та  перетворення, до юридичних осіб-правонаступників (форма 8).

Це спрощення форм, які подаються до реєстраційних служб, є проміжним етапом реформування системи. У подальшому буде запроваджено систему  електронного подання відповідних документів.

 

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.