Неділя, 17 Січень 2021


Форум "Global Ukraine" створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, арабського світу. 

Нещодавно у Києві відбувся Форум на якому вдалося зібрати українців зі всього світу для того, щоб обговорити нагальні питання та розібратись, як сприймають ситуацію в Україні в світі. Участь взяла і співачка Руслана Лижичко, відома своєю активною громадянською позицією.

«На форумі я зустріла багато друзів-активістів зі всього світу. У своїй промові я робила акцент на позитиві. Для мене Україна сьогодні справжня королева. Україна – це соціальний інкубатор. Адже жодне народне чи соціальне явище не можна ні купити, ні організувати штучно, ні підробити жодними технологіями. Україна сьогодні – це явище. Це ніхто не модерує – воно саме народжується. Найголовніше, що Україна жива і ми живі... і треба перестрибнути еволюцію, але наступними словами мають бути (і будуть) «Україна щаслива!», – розповіла Руслана.

 

 

прес-служба Руслани Лижичко

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.