Понеділок, 06 Грудень 2021


У Рівному місцеві п’янички, схоже, знаходять вихід зі скрутної для них ситуації і переходять на доступніші спиртовмісні сполуки. Зокрема, на настоянки глоду, пустирника, які містять у собі етиловий спирт 96% та можна придбати у будь-якій аптеці без рецепту та всього за менше як 10 грн, на чистий етиловий спирт, або навіть мурашиний спирт, який коштує ще дешевше – близько 3 грн за флакон.

Як повідомив операційний директор однієї з місцевих аптечних мереж Тарас Монець, специфічний прошарок суспільства систематично звертається до аптек за спиртовмісними настоянками чи спиртом.

Працівники аптек наголошують, що не зацікавлені в таких «клієнтах», адже з часом таке призвичаєння може обернутися для аптеки проблемами: біля закладу влаштують притон, а можуть і шкоди наробити.

Водночас, стрімкого зростання попиту на «аптечний алкоголь» місцеві фармацевти поки не спостерігають, хоча й не відкидають, що поки висновки робити зарано і ситуація може змінитися уже найближчими днями.

Нагадаємо, що в Україні набрала чинності постанова Кабміну від 17 червня 2015 року, яка підвищує мінімальні ціни на алкоголь. Відтепер, мінімальна ціна горілки встановлена на рівні 50 грн замість 40 грн, коньяк 3* (0,5 л) - 79 грн замість 59 грн, вино (0,7 л) – 25 грн замість 20 грн, шампанське – 45 грн замість 33 грн, віскі (0,5 л) – 109 грн замість 88 грн. Отож, горілка зросла в ціні щонайменше на 10 грн, коньяки – на 20 грн, шампанське – на 12 грн, вина на 5 грн. Наступний етап подорожчання алкоголю очікується з 1 вересня. Горілка, коньяк і шампанське подорожчають ще на 5 грн, вино – на 2 грн, віскі – на 1 грн.

Джерело: "Голосно"

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.