Неділя, 31 Травень 2020


14 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про місцеві вибори». За ухвалення в другому читанні та в цілому законопроекту № 2831-3 проголосували 257 народних депутатів. 

Однак, за словами М.Кукуріки, закон про місцеві вибори дискримінує позапарламентські політичні партії і всі нові, постмайданівські політичні альтернативи. Згідно із прийнятим законом, участь у місцевих виборах зможуть взяти лише ті партії та їх місцеві організації, які зареєстровані, щонайменше, за 365 днів до виборів.

"Де-факто ряд нових партій, які виникли після Революції Гідності, будуть усунені від виборів. Таким чином у багатьох районах відбудуться однопартійний вибори. Потрібно було б розробити норму про завчасну реєстрацію партійних осередків як обов’язкову умову для участі у виборчому процесі. Якщо б її ухвалили хоча б за два роки до виборів - з цим ще можна було б змиритись. Якщо ж вона приймається  за чотири місяці до виборів, то її  варто розцінювати, як політичну дискримінацію конкурентів, – зазначив КУКУРІКА.


Прес-служба Партії пенсіонерів України

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.