Вівторок, 09 Серпень 2022


"На базі колишніх батальйонів територіальної оборони (т. зв. ТРО) формуються нові механізовані та мотопіхотні бригади: 53, 54, 57, 58, 59. З нуля. Без стільців і матрасів, без комп᾿ютерів і зі «стаціонарною» розконсервованою технікою", -  зазначила координатор проекту "Вернись живим" Ольга Решетилова

"У них мінімум часу на укомплектацію, на формування артдивізіонів, на введення в курс справ. Батальйони, підпорядковані їм, часто розкидані по всій лінії фронту. Деякі з них в плачевному стані. Все це треба зібрати до купи і зайняти оборону на ввіреній ділянці в секторі. Це не просто, але на диво це у них виходить".

"Ми намагаємося максимально допомогти новосформованим бригадам. Ми ремонтуємо техніку, ми веземо для них тепловізори, оптику, рації. Ми просто підтримуємо морально. А вони вже показують перші результати. Ми будемо писати про нові підрозділи якомога більше. Треба знати історію, яка твориться на наших очах", - так само додає Ольга

Зазначає так само, що її особливо "вразила бригадна розвідка 53-й окремої механізованої бригади (бригада зараз" тримає "30 км дуже важкої ділянки фронту)".

"Розвідка 53-ї – в міру зухвала і агресивна, а головне – самовіддана. Вони рвуться в бій, і тільки досвідченість і поміркованість командира може загасити цей пил."

"Ми вже передали цим хлопцям два тепловізора, вчора до них виїхали дві підзорних труби.

Але ще є нагальні потреби у снайперського взводу:

Приціли оптичні Konus Konuspro 2 шт - 9200 грн.

Кронштейни Archer 2 шт - 3840 грн.

Сошки 2 шт - 7600 грн.

Бінокль Vixen - 12000 грн.

Крім того, розвідці дуже не вистачає ще одного тепловізора – 72 000 грн.

Загальна сума: 104 640 грн.

Контакти: Irina Turchak + 38 (068) 500 88 00
                Заявки від військових: (068)796-85-57
 

За матеріалами координатора проекту "Вернись живим" Ольги Решетилової

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.