Вівторок, 09 Серпень 2022


Надзвичайно важливо в найкоротші терміни надати Тараканівському Форту статусу, який дозволить в подальшому працювати над залученням для розвитку даного об'єкту інвестиційних коштів, - зауважив радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

За словами радника голови ОДА, Тараканівський форт є унікальним і «його можна порівняти з Фортом Байяр, що у Франції».

«На жаль, нині цей об'єкт з кожним роком все більше занепадає. Я був у Форті два роки тому, і нещодавно, трохи більше місяця назад знову відвідав цю споруду. Зміни відбулися не в кращу сторону. Повним ходом йде розкрадання Форту: вивозиться глина, крадеться цегла, не залишилося жодних металевих дверей та вирізуються металеві елементи конструкцій, ведуть нелегальні розкопки «чорні копателі». Територія заростає хащами борщівника, - наголосив Олексій Муляренко. - Але при цьому інтерес до Форту і його відвідування постійно зростає. Практично щодня, там можна зустріти велику кількість туристів, які навіть не підозрюють в деяких випадках наскільки вони ризикують власним життям подорожуючи Фортом. Всім відомо - окрім легенд, Форт приховує різноманітні пастки, колодязі. Переважна кількість будівель знаходиться в аварійному стані».

Олексій Муляренко вважає, що в першу чергу необхідно провести перемовини з Міністерством оборони, аби останнє передало Тараканівський форт разом з земельною ділянкою у власність області. Інакше, інвестицій у нього не можна буде вкласти. 

 

Прес-служба радника голови ОДА Олексія Муляренка

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.