Четвер, 30 Червень 2022


16 липня Державна архітектурно-будівельна інспекція України та Державне агентство з питань електронного урядування презентували електронні послуги усфері будівництва – реєстрацію повідомлень та декларацій про початок підготовчих робіт та про початок будівельних робіт.

«Сьогодні електронне урядування є «ключем» до реформ в Україні. Саме е-урядування покликане забезпечити нову ефективність та прозорість роботи органів влади, а також нову якість обслуговування громадян та бізнесу», - голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев

За словами голови Держархбудінспекції Олексія Кудрявцева, сьогодні підприємці та громадяни вже можуть скористатися чотирма електронними адмінпослугами:

1. Реєстрація повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.

2. Реєстрація декларацій про початок виконання підготовчих робіт.

3. Реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт.

4. Реєстрація декларацій про початок будівельних робіт.

Відтепер можна зареєструвати повідомлення або декларацію про початок будівництва у будь-який зручний час 24 години на добу, 7 днів на тиждень через мережу Інтернет, витративши на це не більше декількох хвилин.

Для цього слід зайти на сайт e-dabi.gov.ua, визначити послугу, яка цікавить, ввести свої дані, поставити електронний підпис і документ автоматично направлять в потрібний територіальний департамент чи управління ДАБІ.

Електронна форма документів з автоматичною перевіркою та підказками значно мінімізує ризик допущення помилок при її заповненні.Зареєстрована декларація з відповідним номером у єдиному реєстрі надійде на вашу електронну пошту. Також, можна перевірити факт реєстрації декларації, переглянувши запис у єдиному реєстрі через мережу Інтернет.

Для популяризації нового державного сервісу європейського рівня ДАБІ України спільно з Держагенством з питань електронного урядуваннястворили інформаційний відеоролик, який інформує громадян про нові можливості подання дозвільних документів у сфері будівництва.

Прес-служба ДАБІ України

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.