П'ятниця, 27 Травень 2022


Для отримання субсидії на житлово-комунальні послуги громадянам тепер потрібно написати заяву та заповнити спрощену форму декларації. Зокрема, у декларації тепер потрібно буде вказувати тільки вид доходу (наприклад, пенсія, стипендія, або заробітна плата) із зазначенням організації, де людина отримує ці доходи.

Суму доходів вказувати не потрібно, адже таку інформацію соцзахисту надаватиме безпосередньо Державна фіскальна служба і Пенсійний фонд.

У зв'язку з цим нововведенням скасовані штрафи за недостовірну інформацію в документі на субсидію.

Крім того, для призначення житлової субсидії не потрібно включати до сукупного доходу окремі види доходів: благодійну допомогу, одноразову допомогу, що надається урядом або органами місцевої влади (наприклад, допомога на оздоровлення, одноразова матеріальна допомога інвалідам, грошове забезпечення учасників АТО).

Також надана можливість призначати субсидію за бажанням громадян згідно доходів не за попередній календарний рік, а за попередні 3 місяці, а для пенсіонерів - за останній місяць.

До 1 вересня кожна родина повторно отримає через «Укрпошту» бланки заяви і оновленої декларації, які слід подавати для оформлення житлової субсидії. Разом з тим, можна використовувати і чинні на сьогодні бланки цих документів.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.