Неділя, 14 Серпень 2022


Відповідно но положень цього законопроекту застосовуються зміни до Податкового кодексу, згідно з якими не будуть обкладатися податком пенсії, які виплачуються учасникам бойових дій Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

"Відміна податку з пенсій лише 30 тисячам осіб це - краплина в морі. Прийнятий закон ніяк не впливає на загальну критичну ситуацію з пенсіонерами та абсолютно не вирішує їх проблем. За умови замороження пенсій та при відсутності індексації, єдиним кроком назустріч пенсіонерам може стати повне скасування всіх запроваджених податків", - резюмував Микола Кукуріка,голова Партії пенсіонерів України.

17 липня, парламент прийняв законопроект №2781 «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та інших категорій осіб».

Прес-служба Партії пенсіонерів України

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.