Неділя, 24 Січень 2021


До роботи волонтерського об'єднання Медіа-ініціатива «Допомога вимушеним переселенцям» приєдналися берлінські волонтери з Українсько-німецького союзу для ветеранів, інвалідів та дітей, які надіслали посилки з гуманітарною допомогою для дітей переселенців.

Заснувала Українсько-німецький союз для ветеранів, інвалідів та дітей українка Ольга Ранкель, яка емігрувала з України ще за часів Радянського Союзу. З початком військових дій в нашій країні Ольга не могла залишатися осторонь біди українців, особливо переживаючи за долю дітей. Для дітей зі сходу німецькі волонтери надіслали одяг, взуття, а також іграшки, розвиваючі ігри та книжки.

Всю гуманітарну допомогу з Німеччини волонтери Медіа-ініціативи передадуть сім'ям, які сьогодні особливо потребують допомоги. Організатори благодійного проекту також запрошують всіх бажаючих допомогти переселенцям приєднатися до Медіа-ініціативи.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.