Понеділок, 13 Липня 2020


Голова Партії пенсіонерів України Микола Кукуріка переконаний, що у випадку позитивного рішення МВФ щодо чергового траншу для України, частину коштів потрібно спрямувати на проведення реальної індексації українських пенсій.

«Пенсіонерам потрібно терміново провести повноцінну, а не 13% індексацію пенсій. Для цього можна використати частину коштів від другого траншу МВФ. Всі розуміють, що індексація пенсій в кінці цього року є, свого роду, фікцією, адже ціни та товари та послуги вже виросли подекуди на 200-300%. Тому обіцяних 153 гривні не здатні покращити стандарти життя пенсіонерів», - наголосив Микола Кукуріка.

Голова Партії пенсіонерів вважає, що спрямувавши кошти від МВФ на індексацію пенсій, держава не втратить нічого:  за ці кошти купуватимуть товари та оплачуватимуть послуги. Таким чином у виграші залишаться обидві сторони.

Нагадаємо, сьогодні 31 липня 2015 року МВФ розгляне питання виділення Україні чергового траншу в розмірі 1,7 млрд доларів. Більшість фінансових експертів стверджують, що проблем із виділенням траншу бути не повинно.

Прес-служба Партії пенсіонерів України

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.