П'ятниця, 05 Червень 2020


Міністр соціальної політики України Павло Розенко наголосив, що протягом двох тижнів місцева влада має завершити обробку поданих заяв про призначення субсидій на житлово-комунальні послуги.

«На сьогодні вже призначено субсидії понад 1млн. 900 тис. родин, ще близько 500 тис. знаходяться в стадії обробки», - сказав Павло Розенко у Харкові під час розширеної наради за участю Прем’єр-міністра України, членів КМУ та голів обласних державних адміністрацій східних та південних регіонів, наголосивши при цьому, що місцева влада повинна вжити усіх заходів, щоб доопрацювати вже подані громадянами заяви протягом двох тижнів.

«Два тижні абсолютно реальний термін, коли ця цифра має бути закрита повністю. Технічних проблем сьогодні немає», - підкреслив глава Мінсоцполітики.

Павло Розенко запропонував головам ОДА взяти на особистий контроль оформлення субсидій в регіонах, налагодити обмін інформацією з компаніями, які постачають послуги та посилити інформаційну роботу з людьми.

«Протягом вересня, жовтня, листопада до нас для оформлення субсидій звернуться ще близько двох 2 млн. родин», - прогнозує Міністр.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.