Понеділок, 13 Липня 2020


Президент України Петро Порошенко підписав закон про скасування оподаткування пенсій певним категоріям військовослужбовців та їхнім сім’ям.

«Є рішення Верховної Ради, підтримане Президентом, що є ціла низка осіб, які не повинні під оподаткування підпадати. Всі ті, хто воював та пропав безвісти. Пенсії, призначені їх сім’ям, оподатковуватися не будуть. У тому числі йдеться і про тих, хто служив у добровольчих батальйонах», – наголосив заступник глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко.

За його словами, від оподаткування пенсій звільняються категорії, визначені статтею 10 закону про статус ветеранів війни, а також сім’ї осіб, які загинули під час АТО, захисту незалежності та територіальної цілісності України, а відповідні витрати становитимуть 317 млн грн.

«З 1 вересня відповідні виплати оподатковуватися не повинні», – сказав він.

 

Джерело: ГРІМ

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.