Середа, 03 Березень 2021


Сорокарічного мобілізованого уродженця Вінниччини водія автомобільного взводу старшого сержанта Олександра Черниша нагороджено почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.

У травні цього року автомобіль СЦКК за кермом якого перебував старший сержант Олександр Черниш, в районі між Горлівкою та Майорськом потрапив під сильний перехресний обстріл зі стрілецької зброї.

- Єдине, що я зміг зробти у цій ситуації – це чимшвидше вивести автомобіль та усіх, хто у ньому знаходився із зони ураження. Не скажу, що це було легко – наш «УАЗ»-ик тоді «затанцював» справжнього гопака, - каже мобілізований військовослужбовець.

Після того, як авто повернулось на базу, у ньому нарахували понад п’ять отворів від куль. Щоправда, жодна не зачепила тих, хто перебував у салоні. Тут слід дякувати військовій фортуні та вправному водієві.

Документи на нагородження водія-аса були відправлені відразу після цієї події. Але, як це, на жаль, буває: «застрягли» десь у вищих штабах. Проте, нагорода таки знайшла свого героя. Нагрудний знак вже у дорозі і незабаром надійде поштою та буде вручений герою.

 

Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів)

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.