Середа, 03 Березень 2021


Біля Львова будують еко-хатину за 40 тися доларів. На даху трава, стіни із соломи, а замість штукатурки – глина. Будівельник Андрій Бобровицький подібні хатки будував у столиці, але попередні проекти були меншого масштабу.

За словами Андрія Бобровицького, трава на даху - це не тільки гарно, а ще й якісне утеплення. У стінах, в якості утеплювача, використали житню солому. Через те, що товщина природного утеплювача сягає півметра, товщина стін доходить до 60 сантиметрів. Адже ззовні та з середи на стіни будуть накладати по п’ять сантиметрів штукатурки.

Щоб зекономити на опаленні, будинок роблять невеликим, а стіни обкладають спеціальними трубками змійкою, які нагріваються за допомогою печі на дровах. Таким чином, опалювальна система буде гріти не повітря в кімнаті, а стіни.

Як інформує PRESS-ЦЕНТР простояти такий будинок може півтори сотні років.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.