Понеділок, 28 Вересень 2020


Голова фракції БПП Юрій Луценко вважає, що Рада повинна проголосувати за поправки до Трудового кодексу, які заборонять дискримінацію через сексуальну орієнтацію під час прийому на роботу.

Луценко нагадав, що Рада вже прийняла всі необхідні "візові закони", крім скандальних поправок до Трудового кодексу.

Вісім країн вимагають від України уточнення Трудового кодексу, де записано, що при працевлаштуванні в Україні забороняється будь-яка дискримінація. Вісім європейських країн наполягають, щоб там було уточнено: в тому числі за ознаками сексуальної орієнтації. Я думаю, що парламент повинен піти на це,
— сказав лідер фракції БПП журналістам.

За словами Луценка, з питанням ЛГБТ пов'язане і шахрайство, коли українці автоматично отримують притулок у ЄС через "незахищеність" в Україні. Тому уточнення в законодавстві дозволить уникнути спекуляцій на цю тему.

Політик нагадав також свою позицію, озвучену раніше: "Краще гей-парад на Хрещатику, ніж російські танки в центрі української столиці".

При цьому Луценко зауважив, що підтримка цієї поправки не означає підтримку способу життя меншин, але він вважає неможливим обмеження їхніх прав при прийомі на роботу за цією ознакою.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.