Субота, 26 Вересень 2020


Ігоря Палицю обрали головою Волинської обласної ради. За нього віддали голоси 39 із 64 депутатів. Голова лічильної комісії Віктор Радчук зачитав протокол № 3 про результати голосування, - повідомляють Волинські новини.

«Для таємного голосування виготовили 64 бюлетені й внесли два кандидати. Всі депутати одержали бюлетені, про що засвідчили власним підписом. Усі бюлетені були в скриньці. За Володимира Бондаря відали 25 голосів, за Палицю – 39 голосів», - звітував голова комісії.

Після цього депутати ухвалили протокол.

Володимир Бондар попросив слова й подякував усім, хто віддав за нього голоси, а також привітав Ігоря Петровича з обранням головою й побажав успіхів та попросив всіх згуртуватися навкого нього.

Своєю чергою Ігор Палиця з трибуни подякував за довіру та запевнив у відкритості у співпраці.

«Дякую за довіру, всім, хто повірив мені. З моїм обранням я буду робити усе, щоб тут не було політики. Треба працювати разом, якщо ж ні, то народ нас теж буде бити гуртом. Прошу від завтра звертатися із пропозиціями. Я вперше обраний головою облради. Ще не вивчив регламент, тому прошу пробачити за огріхи, але буду вчитися. Я протягую руку до співпраці усім, навіть тим, хто був опонентом», - наголосив новообраний голова обласної ради.

Після цього він зачитав присягу.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.