Середа, 30 Вересень 2020


Житомирські кондитери заявляють про чергову спробу рейдерського захоплення підприємства народним депутатом від "Народного Фронту" Сергієм Пашинським і вимагають позбавити його депутатської недоторканності та посадити до в'язниці.

Денис Долинський, член наглядової ради підприємства:

"Я буду вимагати, щоб з пана Пашинського зняли депутатську недоторканість і нарешті його вже посадили до в'язниці. Такі люди не можуть працювати у парламенті. От скажіть мені, який нормальний інвестор прийде сюди вкладати гроші? От ми вклали ці гроші, і в нас за один день 100 мільйонів просто забрали".

За словами керівництва, підприємство вже позбавили реєстрації - на їх місці з'явилася нова компанія-власник майна Житомирської кондитерської фабрики з новою назвою і новим директором.

Денис Долинський, член наглядової ради підприємства:

"Рогаль Олександр Костянтинович – це директор, який працював у 2014 році, і якщо я не помиляюся, і в 2015 році, замдиректором державного підприємства "Укрторф". Це державне підприємство, яке підконтрольне пану Пашинському".

За словами керівництва компанії, рішення про скасування реєстрації житомирського підприємства приймалося Тернопільським окружним судом з грубим порушенням процесуальних норм. Зміни до Держреєстру були внесені співробітником Житомирського управління юстиції, незважаючи на те, що рішення не набуло чинності через поданої апеляції, а сам чиновник перебував на офіційному лікарняному.

Ярослав Лабатюк, адвокат:

"На день внесення змін в реєстр, він офіційно перебував на лікарняному. І вранці близько 9:30 зайшовши у свій робочий кабінет Житомирського міського управління юстиції, вніс дані на виконання постанови Тернопільського окружного адміністративного суду, яке не набрало законної сили. Дані дії призвели до фактичного скасування реєстрації Товариства з додатковою відповідальністю, заблокували господарську діяльність, що спричинило масові демонстрації".

2000 співробітників, які тепер не можуть отримати зарплату, оголосили 10-денний страйк. З метою запобігти силового захоплення підприємства, працівники фабрики перекривали трасу Київ-Чоп. Зараз рух по магістралі відновлено.

Народний депутат Сергій Пашинський будь-яку причетність до фабрики заперечує. Керівництво "Житомирських солодощів" звернулося в правоохоронні органи.

Нагадаємо, що Сергій Пашинський народився 14 жовтня 1966 року в селі Зірне Березнівського району Рівненської області. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.