Вівторок, 09 Серпень 2022


Невідомі виклали в мережу альтернативний гімн країни стверджуючи, що їхні слова більш підходять українським реаліям. Так, музика залишилася незмінна, однак сам текст піддався ряду змін.

Під аудіозаписом, розміщеним в соцмережах, повідомляється, що цей гімн недержавний, а якогось громадянського суспільства України а-капела.

У тексті співається про те, що в Україні вже відродилися славні традиції, воля і слава народу. Співається про свободу і про те, що ми, українці, спадкоємці козацтва. Пригадуються в словах гімну і Чорне море, і Київська Русь, і український поет Шевченко і річка Дніпро.

Самі автори тексту залишилися "за кадром" і побажали не афішувати свої імена, однак впевнені, що гімн з їх словами на сьогоднішній день є більш актуальним, особливо якщо враховувати всі ті зміни, які відбулися в Україні і стверджують, що він проголошує "декларацію нашої жвавості".

Поки невідома реакція влади та громадськості на дану подію, проте ознайомитися з ним для складання своєї думки все-таки потрібно.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.