Вівторок, 09 Серпень 2022


Адвокатам Геннадія Корбана стало відомо про підготовку провокації щодо їхнього клієнта. Суть цієї брудної провокації полягає в наступному.

Маючи доступ до медичної документації Геннадія, слідчі і прокурори збираються сфальсифікувати результати аналізів лідера партії "УКРОП" і за сфабрикованими даними викрити його в тому, що він нібито приймає наркотики. За результатами цих сфабрикованих аналізів вони можуть повідомити Геннадію про нову підозру за ст. 309 КК України.

Однак, основна мета, яку переслідують прокурори і слідчі, використовуючи такі брудні "КГБшні" методи, полягає в тому, щоб Геннадія Корбана представити суспільству не тільки як злочинця , але і як наркомана.

Команда адвокатів Геннадія Олеговича Корбана офіційно заявляє, що їх підзахисний Геннадій Корбан не вживав і не вживає наркотики. Геннадій готовий пройти обстеження в будь-який час!

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.