Неділя, 22 Травень 2022


За попередніми підрахунками результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 11 грудня 2016 року, більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, яких підтримувала партія «БПП «Солідарність»  - про це повідомив керівник Секретаріату партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов. Загалом 24 кандидати від БПП перемагають на посадах голів ОТГ, або 58,5 відсотків від загальної кількості обраних голів.

Крім кандидатів від «БПП Солідарність», перемогу отримали представники партії «НАШ КРАЙ» – 5, ВО «Батьківщина» – 4, Партії «УКРОП» – 2.

Партія «БПП «Солідарність» не висувала своїх кандидатів у 17 відсотках округів.

«Особливо важливо для нас те, що у східних та південних областях – зокрема, Миколаївській та Харківській – перемогли кандидати від БПП, це відповідно 5 та 1 голова ОТГ», – зазначив М.Саврасов.

На виборах депутатів у ради ОТГ 277 кандидатів, яких підтримала Партія «БПП «Солідарність», стають депутатами новообраних місцевих рад.

Батьківщина – 92 депутата, НАШ КРАЙ – 52 депутата, Радикальна партія –  29 депутатів, партія «УКРОП» – 47 депутатів, Самопоміч – 12 депутатів, Опозиційний блок – 9 депутатів.

Як заявив керівник Секретаріату партії, кандидати від БПП йшли на вибори із простими тезами:  конкретні справи – конкретні результати, а також «Стань господарем у своїй громаді». І такий результат є свідченням підтримки політики децентралізації, ініційованої Президентом П.Порошенком.

Політичний експерт Сергій Таран заявив: проведені вибори свідчать про підтримку реформи децентралізації громадянами України. «Це – ключова реформа, завдяки якій відбулись успішні системні зміни у країнах Східної Європи, і тому дуже важливо, що реформа починає реалізовуватись в Україні за широкої підтримки громадян. Це підтверджується також високою як для місцевих виборів явкою», – зауважив С.Таран.

М.Саврасов також нагадав, що основна частина виборів відбудеться 18 грудня. Вибори відбудуться у 143 громадах, у 22 областях України. Українці будуть обирати голів та депутатів рад у 76 сільських, 46 селищних та 21 міській громадах.

«У багатьох регіонах ситуація залишається напруженою. Зокрема хочу зауважити про ситуацію у Немирові на Вінниччині, де нашому кандидату Михайлу Зазуляку спалили майно, а також провокували на бійки. Були травмовані кілька спостерігачів. Все це – спроби радикалізації виборів, але загалом вибори 11 грудня відбулися достатньо спокійно, без суттєвих зафіксованих нами порушень», – повідомив М.Саврасов.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.