Неділя, 23 Лютий 2020


Якби вибори Президента України відбувалися найближчої неділі то більшість українців підтримали б діючого Президента України Петра Порошенка. Дослідження проведене спільним Центром соціальних та маркетингових досліджень SOCIS, Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова і Соціологічною групою "Рейтинг".

Як заявив начальник аналітичного відділу Центру SOCIS Олександр Чашковський під час презентації результатів дослідження, якби вибори відбулися в найближчу неділю, то 9,8% опитаних проголосували б за Петра Порошенка, а серед тих, хто піде на вибори - 11,9%.

На другому місці за результатами опитування -  Юлія Тимошенко. Її підтримали б  8,8%, а серед тих, хто піде на вибори - 10,7%. За Святослава Вакарчука віддали б свої голоси 7,4%, а серед тих, хто піде на вибори -  9%.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.