Середа, 03 Березень 2021


Опитування проведене провідними соціологічними компаніями: Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс", Київським міжнародним інститутом соціології, соціологічною групою "Рейтинг" і Центром Разумкова свідчить про те, що в Президентському рейтингу Юлії Тимошенко ніяк не вдається обійти діючого Президента Петра Порошенка, а це означає про кризу довіри до неї особисто.

Можна пригадати, що станом на 2007 рік її рейтинг значно випереджав рейтинг Віктора Ющенка, що й зафіксували вибори 2010 року. З Петром Порошенком ситуація протилежна.
 
Останнім часом Тимошенко демонструє хаотичність і непослідовність. Роботу по референдуму щодо ринку землі, який за останні роки Батьківщина оголошувала двічі і для якого збиралися підписи, - була згорнута без пояснень причин. Боротьба з тарифами також припинена. Непослідовна була і підтримка Михайла Саакашвілі, яка наразі зійшла нанівець.
 
Тверде третє місце Святослава Вакарчука, який обійшов більшість лідерів опозиційних партій, свідчить про кризу опозиції в Україні. Адже за естрадного співака готові голосувати явно не симпатики влади. 
 
Те, що не політик і музикант наздоганяє політика Юлію Тимошенко, свідчить про недовіру до неї частини опозиційно налаштованих виборців. Вони могли підтримувати Тимошенко, але натомість воліють проголосувати замість неї за дилетанта в політиці та державному управлінні Святослава Вакарчука.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.