Неділя, 07 Березень 2021


Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» перемагає на виборах в ОТГ, які відбулися 24 грудня у 51 ОТГ у 17 областях України. За результатами попереднього підрахунку голосів, проведеного партійними штабами, більше 50 відсотків кандидатів на посади голів ОТГ, які лідирують за попередніми результатами,  – висуванці, члени партії або кандидати, які йшли за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Інші політичні сили мають значно менші результати.

Зокрема найбільшу підтримку кандидати від «БПП «Солідарність» отримали у Дніпропетровській, Львівській  та Миколаївській областях.

«Перемога кандидатів від «БПП «Солідарність» вкотре засвідчила підтримку реформи децентралізації, яку ініціював Президент і яку активно підтримує наша політична сила», – зазначив керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов.

Наразі розпочався паралельний підрахунок голосів у 30 сільських та 16 селищних ОТГ, де голови та депутати обирались за мажоритарною системою, а також у 5 міських ОТГ, де депутатів обирали за пропорційною системою.

Нагадаємо, 24 грудня відбулися перші вибори у 51 новоствореній ОТГ. Зокрема, у Вінницькій, Волинській, Рівненській і Сумській областях відбувалися вибори в 1 ОТГ; у Запорізькій, Львівській, Одеській, Херсонській і Черкаській областях – у 2 ОТГ; у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській областях – у 3 ОТГ; у Чернівецькій і Чернігівській областях – у 4 ОТГ; у Хмельницькій області – у 6 ОТГ; у Миколаївській і Полтавській областях – у 7 ОТГ. На сьогодні в Україні сформовано 692 об’єднані територіальні громади.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.