Неділя, 07 Березень 2021


Партія “БПП “Солідарність” на виборах до ОТГ здобула упевнену перемогу за кількістю обраних голів ОТГ. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив народний депутат,  член Центральної Ради Партії “БПП “Солідарність” Сергій Алєксєєв.

“55% від загальної кількості голів ОТГ – це більш ніж упевнена перемога. Така довіра до нашої політичної сили свідчить, що громадяни України підтримають реформу децентралізації, яка є моделлю управління у більшості європейських країн. Це успішна історія, ми крокуємо до Європи”, – сказав він.

Сергій Алєксєєв відзначив, що процес децентралізації розпочався в Україні 3 роки тому і Партія “БПП “Солідарність” є основним локомотивом цієї реформи, котру підтримуватиме і надалі.  Крім того, за словами Сергія Алєксєєва, політична сила докладатиме зусиль і до вдосконалення виборчого законодавства, яке і зараз є досить демократичним.

“Нинішнє законодавство щодо проведення місцевих виборів досить демократичне і це продемонстрували недільні вибори, на яких було зафіксовано дуже мало порушень. Найбільш поширеними були підкуп виборців, підвезення виборців на дільниці, незаконна агітація у день тиші та у день голосування”, – розповів він.

Так, зупиняючись більш детально на окремих порушеннях, Сергій Алєксєєв розповів, що в  Казанківській ОТГ на Миколаївщині здійснювався підвіз виборців представниками ВО “Батьківщина”. На виборах до Девладівської  ОТГ на Дніпропетровщині представники ВО “Батьківщина” організували підкуп та підвезення виборців. Зокрема, представники кандидата на посаду голови ОТГ Дар’ї Федорченко від ВО “Батьківщина” здійснювали масові підвезення людей до виборчих дільниць та роздавали матеріальне заохочення тим виборцям, які проголосують за Дар’ю Федорченко. Також правоохоронні органи затримали чоловіка, який пошкодив шинки автобуса, наданого районною адміністрацією для підвезення до дільниць маломобільних виборців.

“У цій же ОТГ у п’ятницю, 22 грудня, почали поширювати газету, дизайн якої повторював місцеве комунальне видання “Вісті Софіївщини”, з наклепницькими матеріалами на кандидата на посаду голови ОТГ від Партії “БПП “Солідарність” Олену Неліп. Головний редактор видання звернулась до поліції із заявою про незаконне використання назви видання”, – сказав він.

Загалом же, за словами Сергія Алєксєєва, порушення на виборах до ОТГ  не мали масового характеру.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.