Неділя, 07 Березень 2021


Опитування Демократичних ініціатив, презентоване сьогодні 23 січня, зафіксувало менший рейтинг лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, аніж аналогічне опитування наприкінці року презентоване соціологічною групою "Рейтинг". Про це повідомив політолог Віктор Уколов.

Порівняйте самі, якщо 21 грудня "Рейтинг" показував президентський рейтинг Тимошенко 9,6% від усіх виборців, то нині Демініціативи бачать лише 8,7%.

Хай вас не вводять у оману маленькі цифри падіння у відсотках. Якщо врахувати, що це відсотки від кількості виборців, яка в Україні становить 35 827 342, то 0,9% падіння рейтингу Тимошенко складає – 322 466 виборців.

Тобто населення такого обласного центру, як Полтава, за кілька місяців відвернулося від Юлії Тимошенко і тут уже потрібен коментар не стільки соціологічний, як політичний.

Що ж не сподобалося виборцям у діях голови "Батьківщини" протягом останніх двох місяців?

На мою думку від'ємна динаміка рейтингу може бути пов'язана з неголосуванням Юлії Володимирівни за закон про реінтентеграцію Донбасу, який визнає Росію агресором.

Роздратування виборців також могло викликати те, що Тимошенко підтримувала Саакашвілі, який наприкінці минулого року зробив усе можливе, щоб маргіналізувати організовані ним протести. Чого варта лише спроба захоплення Жовтневого палацу у Києві.

Звичайно ж "Батьківщина" зробить спробу подати опитування Демініціатив, як перемогу, але насправді у партійному штабі на вулиці Турівській є сенс провести серйозну нараду з аналізом, що їхній лідер робить не так, як цього очікують розчаровані виборці.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.