Неділя, 24 Січень 2021


За відповідний проект Постанови про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з ухваленням Сеймом і Сенатом Республіки Польща змін до закону про Інститут національної пам’яті – Комісію з розслідування злочинів проти польського народу та інших законодавчих актів, реєстр.№7553, проголосувало 242 депутати.

Метою проекту Постанови є висловлення позиції Верховної Ради України щодо змін до закону про Інститут національної пам’яті – Комісію з розслідування злочинів проти польського народну та інших законодавчих актів, ухвалених 26 січня Сеймом і 1 лютого – Сенатом Республіки Польща.

Від імені фракції БПП, на підтримку даної законодавчої ініціативи, виступила народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Юринець.

«Хочу звернутися до наших колег в Польщі. Наше завдання зробити все, щоб побудувати майбутнє. Повернення в минуле нічого доброго не дає. «Пробачаймо і просимо вибачення» – це найкраща формула, яку могла придумати велика людина, поляк, Іван Павло II. Ми стоїмо на роздоріжжі і маємо приймати правильні, зважені рішення. Кожне наше слово, дія – це відповідальність. Будьмо відповідальними політиками! Фракція БПП підтримуватиме цю заяву і закликає весь зал об’єднатися. Це позиція не окремих політиків – це позиція представників держави! Будьте державниками, тоді все у нас буде добре!», – наголосила Юринець.

Варто зауважити, що в прийнятій Постанові Верховна Рада України закликає польську сторону до відкритості та конструктиву у подальшому розвитку двосторонніх відносин.

«Закликаємо Президента Республіки Польща скористатися своїми конституційними повноваженнями та спільно з Сеймом та Сенатом Республіки Польща повернути в українсько-польські відносини зваженість, раціональність та доброзичливість», – наголошується в прийнятій Постанові.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.