Середа, 30 Вересень 2020


Про це Представник Президента України у ВР, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко заявила під час засідання Погоджувальної ради.

Вона нагадала, що Конституційний суд визнав таким, що відповідає Конституції, проект Закону про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України), реєстр. №7203.

«Ці зміни щодо скасування депутатської недоторканності запропоновані Президентом. Давайте чистими руками на цій пленарній сесії погодимо зміни і на наступній сесії перед суспільством, як кожна партія, яка йшла до ВР, обіцявши зняти депутатську недоторканність, нарешті зробимо це!

Президент не просто про це говорив, він вніс законопроект до ВР! А для того, щоб депутати не боялися, він пропонує вести його дію до наступної каденції депутатів», – зазначила Луценко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.